Vyhledávání


Kontakt

Salon iN
Martina Kopecká
/kosmetička, zdravotní sestra /
Tel.:606 60 90 90

Michaela Kopecká
/kosmetička /
Tel.:773 202 350

Naděžda Komárková
/manikérka/
Tel.: 775 921 885

Jana Barnašová
/masérka/
Tel.: 602 449 078

Lucie Jilemnická
/kadeřnice, zdravotní sestra/
Tel.: 737 91 62 46

Šafaříkova 1274
Hradec Králové
50002Prodloužení řas metodou řasa na řasu

Prodlužování a zahušťování řas Blink LASHES® spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas na vlastní řasy klientky v principu „řasa na řasu“pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit naprosto přirozeného efektu bez rizika poškození řas.

Pracuji výhradně s nejkvalitnějšími materiály značky Blink LASHES®. Počet aplikovaných řas je zcela závislý na množství vlastních řas klientky a pohybuje se od cca 40 - 60 na každém oku. Blink LASHES® stylistka vždy nasadí maximální množství na obě oči (opět s ohledem na maximální bezpečnost). Během celé procedury klientka relaxuje na komfortním lůžku.

O průběhu aplikace:

Aplikace kompletního setu řas trvá profesionálovi přibližně 1,5–3 hodiny. Doplnění, které je nutné každých 3–5 týdnů, zabere 45–90 min dle potřeby klientky. Doplnění řas je nutné z důvodu přirozené obnovy přírodních řas klientky. Blink LASHES® je třeba nalepit na nově dorostlé řasy. Unikátní nenapodobitelný design vyvinutý zaručuje perfektní vzhled po celé období mezi jednotlivými doplněními.

 

Jak dlouho vydrží prodlužování řas? 

Prodloužené řasy mají trvanlivost obvykle 3 – 5 týdnů v závislosti na správné péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.

Doporučení pro zákaznice před prodloužením řas:

 

  • Přijít s nenalíčenýma očima (za pomoci bezolejového odličovadla).
  • Nemít kontaktní čočky.
  • Nesmí mít oční zákal, suchý slzný kanálek, glaukom, nadměrné slzení, zánět spojivek či jinou oční chorobu.