Mastná a smíšená pleť

Každý produkt lze zakoupit u nás v salonu.
Objednávky : 606 609 090

Odlíčení a čištění

Čistící a odličovací mléko 225 ml

246,-

Vaše pleť se bez něj neobejde zvláště v současném znečištěném prostředí. Obsahuje přírodní za studena lisovaný meruňkový olej s vysokým čistícím účinkem.


Tonikum zmatňující 200 ml

236,-

Tonikum je určeno pro tonizaci mastné pleti a pleti s drobnými výsevy akné. Obsahuje osvěžující rostlinný protein lískového oříšku, bisabolol a komplexní alantoin, které stahují póry a zabraňují nadměrnému maštění pleti. Tonikum neobsahuje parfém.


Zjemnění mastné pleti

Peeling gel 75 ml

201,-

Základem Peeling gelu je jemný mořský písek těžený u španělských břehů. Peeling gel zjemní Vaši pleť a zanechá ji jasnou, zářící, svěží a regenerovanou.


Intenzivní hloubkové čištění a odstranění ucpaných pórů

Černá čistící slupovací maska se zeleným čajem 75 ml

279,-

PRVNÍ ČERNÁ ČISTICÍ SLUPOVACÍ MASKA S AKTIVNÍM UHLÍM OD ČESKÉHO VÝROBCE! Maska obsahuje jako hlavní čisticí složku rostlinné uhlí, které je vyráběno z bambusového dřeva. Maska doslova "vysává" nečistoty nejen z povrchu kůže, ale také černé zbytky znečištěného oxidovaného mazu z komedonů, které jsou známy jako černé tečky v otevřených komedonech. Díky tomu, že maska tuhne postupně, prodlužuje se čas, po který aktivní uhlí působí. Čisticí účinek se tak zvyšuje až stonásobně. A co více, maska díky extraktu zeleného čaje nejen nedráždí pokožku, ale dokonce ji zklidňuje a zjemňuje.


Čistící maska 75 ml261,-

Hlavní účinnou látkou masky jsou rostlinné enzymy papáji, které výborně uvolňují povrchové kožní nečistoty. K tomu jim pomáhají další látky jako je například kaolín, uhličitan vápenatý a bentonit. Vaše pleť bude nebývale jemná, vyčištěná, tonizovaná a zbavená ucpaných pórů.


Denní péče při mastné pleti

BioMineral hydratační krém 

75 ml

372,-

Mastná a smíšená pleť trpí nadbytkem mazu ale často i nedostatkem hydratace. BioMineral Hydratační krém obsahuje ionty solí Mrtvého moře, které v pleti dlouhodobě poutají vlhkost. Přírodní retinol pleť výrazně zjemňuje a působí proti nadměrné tvorbě mazu. Krém obsahuje UV filtr SPF 8 lze jej použít rovněž pro denní ošetření.


Krém na mastnou a smíšenou pleť denní BIO CPK 75 ml

401,-

Certifikovaná přírodní kosmetika s obsahem biosurovin. Denní krémová emulze pro mastnou a smíšenou pleť s UVA + UVB filtrem 8. Krém obsahuje přírodní zinek, který brání nadměrné produkci mazu, celkově pleť zklidňuje a působí jako přírodní UV filtr. Účinné složky: lipový extrakt v sójovém oleji BIO, přírodní oxid zinečnatý


Noční péče při mastné pleti

Krém na mastnou a smíšenou pleť noční BIO CPK 75 ml

360,-

Jemný, lehce vstřebatelný krém obsahuje extrakt lípy v bio sójovém oleji, který má jedinečné regenerační a zklidňující účinky. Vitamín A a pantenol velmi příznivě doplňují účinky extraktu lipového květu. Krém působí proti rozšířeným cévkám ve škáře a účinně obnovuje tonus ochablé pleti.


Sady

Sada pro mastnou a smíšenou pleť


1101,-

Obsahuje : Čistící a odličovací mléko, Tonikum zmatňující, Krém na mastnou a smíšenou pleť noční BIO, Čistící maska, dárková taška se zipem

Sada Lacrima pro mastnou a smíšenou pleť

1053,-

Obsahuje : Čistící emulze, Zklidňující a výživné tonikum, BioMineral hydratační krém, Čistící maska, dárková taška se zipem

Online objednávka