Pleť +55 - Péče proti vráskám

Každý produkt lze zakoupit u nás v salonu.

DermaBOTEXIN intenzivní péče proti mimickým vráskám

Dlouhodobá liftingová péče proti mimickým vráskám

DermaBOTEXIN sérum 18% 15 ml

1520,-
Dermokosmetické sérum s nejvyšší koncentrací pseudoBOTULOTOXINU (Argireline) v Evropě. Přípravek je určen pro vstupní intenzivní kúru proti vráskám v kosmetickém salónu. 

Pro rychlé potlačení mimických vrásek

Micro Ampoules DMAE anti-wrinkles therapy 14 x 1,5 ml

3323,-
Obsahuje nejnovější účinnou látku dimethylaminoetanol (DMAE), která působí přímo na mimické vrásky. Při opakované aplikaci vyvolává jejich zmenšení díky relaxaci mimických svalů. Při jednorázové aplikaci tonizuje pokožku.

Micro Ampoules DMAE anti-wrinkles therapy 1,5 ml

427,-
Obsahuje nejnovější účinnou látku dimethylaminoetanol (DMAE), která působí přímo na mimické vrásky. Při opakované aplikaci vyvolává jejich zmenšení díky relaxaci mimických svalů. Při jednorázové aplikaci tonizuje pokožku.

Pro obnovu plnosti pleti a proti vráskám

DermaBOTEXIN BB krém denní 30 ml

1520,-
Krém doplňuje DermaBOTEXIN noční krém proti vráskám o denní variantu a navíc má charakter BB krému BB krémy patří k nejvíce žádaným kosmetickým přípravkům. Jejich hlavním účelem je ochrana před UV, výživa a sjednocení vzhledu pleti. BB DermaBOTEXIN krém denní proti vráskám působí navíc cíleně proti mimickým vráskám. Obsahuje 13% látky Argireline, která potlačuje vrásky stejně jako botulotoxin, avšak bez nežádoucích účinků. Krém je určený především pro zralou pokožku, která bývá sušší. 

DermaBOTEXIN krém noční 30 ml

1358,-

Luxusní krém se speciálním vakuovým mikrodávkovačem je určen pro účinnou každodenní péči proti vráskám. Přípravek obsahuje látku Argireline, která je podobná látkám, které se používají pro potlačení vrásek v lékařství. Přípravek po 30 denní aplikaci zmenšuje hloubku mimických vrásek až o 27 %.


Sady

Sada DermaBOTEXIN proti vráskám krém noční

2564,-

Sada obsahuje: DermaBOTEXIN krém noční, DermaBOTEXIN sérum 18%, Čisticí emulze. V sadě jsou výrobky v klasickém spotřebitelském balení. Objemy nejsou nijak zmenšeny. V ceně sady je dárková taška se zipem.


Sada DermaBOTEXIN proti vráskám


2693,-

Sada obsahuje: DermaBOTEXIN BB krém denní, DermaBOTEXIN sérum 18%, Čisticí emulze. V sadě jsou výrobky v klasickém spotřebitelském balení. Objemy nejsou nijak zmenšeny. V ceně sady je dárková taška se zipem.


Online objednávky